Renkli İskandinav Stili Daire'nin ilham Verici Ayrıntıları

Renkli İskandinav Stili Daire'nin ilham Verici Ayrıntıları Evinize renk katmanın yollarını mı arıyorsunuz? Bu renkli İskandinav daire, kendi alanınızı daha ferah ve benzersiz dekorasyon unsurlarıyla kalıcı dikkat çekici görünümler kazandıracak.

Renkli İskandinav Stili Daire'nin ilham Verici Ayrıntıları
İskandinav Stili dekorasyon

Renkli İskandinav Stili Daire'nin ilham Verici Ayrıntıları Evinize renk katmanın yollarını mı arıyorsunuz? Bu renkli İskandinav daire, kendi alanınızı daha ferah ve benzersiz dekorasyon unsurlarıyla kalıcı dikkat çekici görünümler kazandıracak. Aslında ülkemizde bu tarz dekorasyon stilleri yapıldığını ve uygulandığını pek rastlamasak ta, bana göre çok canlı ve dikkat çekici ferah bir dekorasyon stili aşağıda inceleyeceğiniz. İskandinav tarzı dekore edilmiş dairenin renk düzeni kullanılan mobilyaların azlığı ve uyumlu olması çok modern görünümün yanı sıra daireye etkili ve göz alıcı görünümler kazandırıyor.

Daire Ölçüleri

Bu dört odalı daire, Göteborg'ta üç oda bir salon,büyük boyutlu bir oturma odası, mutfak ve banyodan oluşan 114-metrekareye sahip dairedir. Bina çok eski bir yapı ve baştan aşağı restore edilmiş 1908 yılında inşa edilen bina, soğuk İsveç kışında karşı dış sıva detayları, etkileyici bir tavan yüksekliği, orijinal döşeme, aynalı kapılar ve iskandinav evlerinin geleneksel şömine tasarımı bulunmaktadır. Her ne kadar bizim ülkemizde uygulanmayan bir dekorasyon stili olmasada İskandinav tarzı dekorasyon stillerinde kendi eviniz için çıkaracağınız bir dekorasyon tarzına rastlayabilirsiniz galerimize bir göz atın. iskandinav dekorasyon iskandinav tarzı dekorasyon iskandinav dekorasyonlu oturma odası ferah açık renkli dekorasyon beyaz renkli dekorasyon kombinleri iskandinav tarzı mobilya iskandinav mobilya dizaynı iskandinav stili mutfak iskandinav dekorasyonlu evler iskandinav stili mobilya fikirleri iskandinav mutfak modelleri iskandinav dekorasyon nasıl olur beyaz iskandinav dizaynı iskandinav ev koridor modeli iskandinav tarzı yatak odası iskandinav tarzı çocuk odası iskandinav tarzı yatak odası renkleri renkli çocuk odası iskandinav beyaz iskandinav banyo dekorasyon iskandinav dekorasyonlu balkon modelleri