Modern Ev Dekorasyonlarında Yeni Trendler

Modern Ev Dekorasyonlarında Yeni Trendler
Modern yeni trend dekorasyonlar

Modern Ev Dekorasyonlarında Yeni Trendler Klasik ev dekorasyonlarının her ne kadar kendine özgü bir havaya sahip olsalar da günümüz dekorasyonlarında yeni nesil hanımlar evlerini dekore ederken mobilya seçimlerinde klasik mobilya ve aksesuar tarzı tercih etmiyorlar. Artık evlerde ve ev dekorasyon trendleri hakkında bilgi ve fikir veren dergilerde modern ev dekorasyon fikirleri verilmektedir. Yeni nesil, klasik dekorasyon ve mobilya tercih etmediklerini söylemiştik.

Daireler Küçüldü

Bunun yanı sıra klasik dekorasyonu uygulayacak evlerde kalmadı. Günümüz kent hayatında evler dairelerde küçüldü klasik tarz mobilyaları dekorasyona uygulayacak büyük daireler yerini 1+1 gibi stüdyo dairelere dönüştü. Modern evlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, sağladığı ferahlık ve yeni tarz eşyaların farklı şekillerde kombin edilmesidir. Ve modern evlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi de yastıklardır. Gerek oturma odasında gerekse diğer odalarda sıklıkla büyük yastıklar bulunur.
Bu tarz evlerde bir çok farklı renk, büyük bir uyum içerisinde bir arada bulunmaktadır. Ancak en fazla kullanılan renk genellikle beyazdır. Ortama ferahlık sağladığı açısından pek çok evde temel renk beyazdır. Birbirinden ilginç aksesuarlar ile süslenmiş olan evler çok daha yaşanılası bir hal almaya başlamıştır. modern dekorasyonlu ev mıodern ev dekorasyonu lüks dekorasyonlu daire dekoratif dekore edilmiş daire çok güzel dekorasyonlu oda lüks daire modern dekorasyon dekoratif oda dekorasyon fikirleri modern mobilyalı oturma odası dekorasyon çok lüks oturma odası dekorasyonu beyaz köşe koltuklu oturma odası dekorasyonu dekoratif dekorasyonlu oturma odası