DekorasyonBilgisi Hoş Geldiniz

İkea Yeni Çocuk Odası Ranza Modelleri Ve Fiyatları

  • 31 Ağustos 2017
  • 1 yorum
  • 977 kez görüntülendi

İkea Yeni Çocuk Odası Ranza Modelleri Ve Fiyatları

Küçük odalara sahip ebveyn’lerin tercih ettiği yatak modelleri arasında ilk sırada yer alan ranzalar, hem yer açısından hemde fonksiyonel kullanım sağlaması açısından kullanışlıdır. Gençler için odaları, özel alanlarının merkezindedir. IKEA’nın 8-12 yaş grubunu düşünerek tasarladığı özgün ve yaratıcı mobilyalarla çocuğunuza kendi tarzını yansıtabileceği işlevsel bir oda yaratın.

Çalışma masasını, şifonyerini hatta gardırobu bile aynı ranza üzerinde, olan bir çok model yer açısından ve fonksiyonel kullanım açısından çocuğunuzun odasının dağınık görünümünü ortadan kaldıracaktır. Rahat kullanışlı ve üst tarafta yatan çocuğunuz için tüm güvenlik önlemleri düşünülmüş “İkea ranza modelleri” ferforje ve doğal ahşap,mdf’den üretilmiş birçok ranza modelini bulmanız mümkün 2017 sezonu ikea çocuk odası ranza modellerini 650 tl den 2166 tl arasında mağazalarından sahip olabilirsiniz. Hazırladığımız galeriden ranza modellerine göz atabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ferhunde dedi ki:

    İkeanın çocuk ranzaları güzel duruyor fakat modüler mobilyaları ben çok beğenmiyorum diğer mobilyalara göre dayanıksız oluyor heleki kiracı iseniz söküp başka yere götürdüğünüzde sağlıksız oluyor gevşiyor uzun ömürlü olmuyor ama ranza modelleri güzel ve her ayrıntı düşünülmüş

Yorum Yaz